Biografie
Algemene informatie over Lieke van Lexmond
Leeftijd: geboren op 6 februari 1982
Geboorteplaats: IJsselstein
Woonplaats: Amsterdam
Lengte: 1,76 meter
Gewicht: 54 kg
Relatie: Ja
Man: Bas van Veggel
Gehuwd: 2016
familie: Bas van Veggel (man) Jetteke van Lexmond (Zus) Vik van Veggel (zoon) Zef van Veggel (zoon)
Instagram: Lieke gebruikt Instagram onder de naam @liekevanlexmond
Lieke van Lexmond
Acteren, presenteren én schitteren in de Playboy: deze chick kan alles!
Carrière
Lieke van Lexmond begon haar acteercarrière al op 5-jarige leeftijd. Als klein meisje speelde ze namelijk al in reclamespotjes van Bristol, Melkunie en Calvé. Lieke werd bekend bij het grote publiek door haar rol van ‘Charlie’ in de langstlopende soapserie van Nederland: Goede Tijden, Slechte Tijden.
Deze rol had de brunette overgenomen van actrice Aukje van Ginneken, die destijds in het ziekenhuis lag. Naast GTST speelde Lieke van Lexmond ook in Costa!, Spangen en Kees & Co.
Presentatrice
Dat Lieke meer wilde dan alleen acteren, heeft ze nooit onder stoelen of banken gestoken. Daarom startte Lieke met een nieuwe carrière als presentatrice. Dat ze dit óók kan, werd in 2009 duidelijk. In dat jaar won ze de Televizier Talent Award voor beste presentatrice. Hiermee liet ze presentatrice Eva Jinek en presentator Valerio Zeno ver achter zich.
Na het winnen van die award heeft Lieke nog vele programma’s gepresenteerd. Zo was ze het gezicht van TV Makelaar, Het Zesde Zintuig, Everybody Dance Now en Expeditie Poolcirkel. In 2019 werd bekend dat Lieke, naast Martijn Krabbé, het nieuwe gezicht zou worden van The Voice Senior. Hiermee verving ze presentatrice Wendy van Dijk die naar SBS6 verhuisde.
Privéleven / Relatie
Velen van ons zullen het zich nog wel herinneren: Lieke van Lexmond die niet één maar twee keer in de Playboy heeft gestaan. Lieke is dan ook een graag geziene vrouw op dit forum. Vandaag de dag is Lieke echter iets minder ‘gewaagd’ dan vroeger. De brunette is dan ook in 2014 moeder geworden en twee jaar later getrouwd met Bas van Veggel. De twee kregen in 2017 nog een zoontje.
Nieuws
Forum
Topics | Statistieken | Laatste bericht | ||
---|---|---|---|---|
4k reacties
16.833k
views
|
Laatste bericht Vandaag, 06:26 | |||
53 reacties
114k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 22:35 | |||
698 reacties
2.915k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 22:28 | |||
180 reacties
344k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 22:20 | |||
235 reacties
316k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 21:39 | |||
2k reacties
5.274k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 21:29 | |||
3k reacties
7.978k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 21:26 | |||
423 reacties
520k
views
|
Laatste bericht Gisteren, 21:18 |