Aankondiging
Opvouwen
Er is nog geen aankondiging.

Foto's van Caroline Hjelt (Icona Pop)

Opvouwen
X
  • Filter
  • Tijd
Clear All
nieuwe posts
  • Premium Member
      uitermarkricardo05
    • 25 november 2010
    • 4688

    Caroline Hjelt (Icona Pop)
    Icona Pop is een dj- en synthpopduo uit Zweden. Ze tekenden in 2009 een contract met het platenlabel TEN Music Group. Hun muziek is beïnvloed door electrohouse, punk en indierock. Het duo bestaat uit Caroline Hjelt en Aino Jawo, die beiden opgroeiden in Stockholm. Ze zijn vooral bekend door hun hit I love it, geschreven door Patrik Berger, Linus Eklöw en Charlotte Aitchison. Icona Pop was genomineerd voor de EMA's in Amsterdam in 2013.

    Het duo kreeg internationale aandacht met hun debuutsingle Manners, uitgebracht door Neon Gold bij Kitsuné Music, en hun album Nights Like This bij Mercury Records. Het duo is sinds september 2012 afwisselend in Los Angeles en New York gevestigd.

    Hjelt (geboren op 8 november 1987[1]) en Jawo (geboren op 7 juli 1986) ontmoetten elkaar op een feestje in februari 2009 en vormen sindsdien een duo. Vier weken later hadden ze al liedjes geschreven voor hun eerste optreden als duo. Ze beschrijven hun muziek als "klassieke popmelodieën met drum en synthesizer". Het duo werkte in de studio met verschillende producers, zoals Style of Eye, Patrick Berger (Robyn), Elof Loelv (Niki & The Dove) en Starsmith.

    In de herfst van 2012 brachten ze in de Verenigde Staten een ep uit, Iconic, en in Zweden het album Icona Pop. Het duo gaf al optredens in Zweden, de VS, Duitsland, Italië en Londen.

    "I love it", de single van hun album Icona Pop, dook meteen op in de officiële Zweedse hitlijst. Het lied werd onder andere gebruikt in de videogame Need for Speed: Most Wanted, in een Duits reclamespotje voor Coca-Cola Light in januari 2013, de titelsong voor het Amerikaanse realityprogramma Snooki & JWoww en in een aflevering van de Amerikaanse serie Girls. De tweede single, "Ready for the Weekend", werd in september 2012 uitgebracht.

    Hun ep Iconic stond op de 21e plaats in de Itunes Dance-hitlijst. In 2013 gingen ze op tournee door de Verenigde Staten. In maart 2013 werd "I Love It" gebruikt in de zestiende aflevering van het vierde seizoen van The Vampire Diaries. "I love it" werd ook gebruikt in reclame voor de Samsung Galaxy S4.
Updates
Opvouwen

Topics Statistieken Laatste bericht
767 reacties
1.244k views
Laatste bericht
437 reacties
1.187k views
Laatste bericht
58 reacties
99k views
Laatste bericht
157 reacties
122k views
Laatste bericht
9 reacties
17k views
Laatste bericht
7 reacties
4k views
Laatste bericht
253 reacties
136k views
Laatste bericht
670 reacties
2.058k views
Laatste bericht
87 reacties
160k views
Laatste bericht
531 reacties
1.306k views
Laatste bericht
23 reacties
26k views
Laatste bericht
28 reacties
28k views
Laatste bericht
126 reacties
51k views
Laatste bericht
110 reacties
58k views
Laatste bericht
9 reacties
10k views
Laatste bericht
Werken...
X